Blog Large Image

AYM İnegöl Mobilya, Divanev, İpek Mobilya, Isparta Mobilya, Mopark, Muzaffer Mobilya, Tarık Karaca

Isparta’da en iyi mobilya markaları Mopark’ta buluştu

Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı, Yemek Odası Takımı Modelleri, TV üniteleri, aksesuar ve evinizi güzelleştirecek  yüzlerce ürün,  Isparta’da Mopark çatısı altında biraraya geldi.
Mopark, Hem kaliteli hem de uygun fiyata evinizi yeniden dizayn ediyor. Tasarımı, kalitesi ve konforuyla farklı bir deneyim yaşayacaksınız…!
Aynı zamanda Türkiye’de adını zirveye yazan tüm mobilya markaları; İpek, İnegöl Mobilyası, Divanev, Manço genç ve çocuk odaları, Tarık Karaca, Muzaffer Premium, Nill’s  Mobilya ürünleri Mopark’da sizleri bekliyor.

Divanev, Isparta Mobilya, Mopark

Isparta’da Ev Dekorasyonu ve Renk Uyumu

Ev dekorasyonunda doğru doku ve renkleri seçebilmek için iç mimar olmanız gerekmiyor. Dekorasyonunuzda size gerekli olan tüm ürünleri sizin için en iyisini en kaliteli haliyle sunan Mopark’da bulabilir, birkaç küçük bilgi ile siz de dekorasyonunuzda renk dengesini kurabilirsiniz. Oturma odası, yatak odası, yemek odası, salon, çalışma odası, mutfak gibi evinizin herhangi bir bölümünü dizayn etmek için sadece renk uyumunu bile bilmeniz; kusursuz bir dekorasyonun da kapısını aralayacaktır. Konuklarınızı hayran bırakacak kombinasyonlar yaratabilmeniz için dekorasyona gelin, renk uyumundan başlayalım. Renk uyumu nedir, evinizde nasıl yakalayabilirsiniz ve işinize yarayacak tüm püf noktalarını inceleyelim.

Renklerin Orantılı Dağılımı: Zevkinizi Yansıtın
Odada bulunan mobilya renk uyumu ile oda içerisinde kullanacağınız fon ve tül perde arasındaki renk uyumu ve aksesuarların bu uyumdaki rolünü birçok yöntem deneyerek bulabilirsiniz. Bu yöntemler arasında tasarımcıların en çok uyguladığı 60/30/10 formülü olarak adlandırılan renk dengesi yöntemidir. Renk dengesi formülünü uygularken renk çarkından yararlanarak oda içerisinde olmasını istediğiniz üç renkten, ikisinin birbirine yakın, diğerinin ise bunlara zıt renk olarak belirlemeniz gerekiyor. Siyah ve gri renkli objelerle birlikte sarı renkli objeleri oda içerisinde kullanarak renk uyumu sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz bu renkleri, birbirine yakın olan iki renkten açık tonlu olan griyi duvar renginde, daha koyu olan siyahı oturma takımı, tv ünitesi, yemek odası takımı gibi büyük boyutlu mobilyalarda, zıt renk olan sarıyı da oda içerisinde daha az yer kaplayan aksesuarlarda vurgu rengi niteliğinde kullanabilirsiniz. 60/30/10 formülünde en çok kullanılan bu gri renk uyumu ile yalnızca sarı değil kırmızı, açık mavi, fıstık yeşili gibi bir renkleri de kullanarak bu etkiyi yakalayabilirsiniz.

Farklı Doku ve Renklerin Uyumunu Kullanın
Doğadaki gibi zemini koyu renk, mobilyalarda renklerin ara tonları, tavan da ise daha aydınlık, açık renkleri kullanarak mükemmel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Dikey olarak evinizdeki renk skalasını koyudan açığa olacak şekilde dizayn ettiğiniz takdirde başarılı bir renk uyumu yakalayabilirsiniz. Ayrıca dekorasyon içerisinde doğal taş deseni gibi farklı dokulara da yer vererek uyumu sürdürebilirsiniz. Yeşil ile kırmızı, sarı ve mor, mavi ile turuncu gibi birbirine zıt renkleri açık renkli bir fonda birlikte kullanırsanız dengeli, gözü yormayan bir kombinasyon oluşturabilir, renk çemberinin yan yana olan sarı ile yeşil, kırmızı ile turuncu, mor ile mavi gibi renkleri de birlikte kullanarak sakin ve dinlendirici bir mekan yaratabilirsiniz.

Klasik Renk Uyumuna Güvenin
Ev dekorasyonlarında en çok karşınıza çıkan kuşkusuz; klasik renk uyumu! Aşina olduğunuz ahşap dokulara ve pastel renklerin uyumuna güvenerek bunları kendi ev dekorasyonunuzda kullanabilir, klasikliğin verdiği güveni evinizde hissedebilirsiniz.

Soft Renk Uyumunu Keşfedin
Armonik renk uyumu yaparken canlı ve parlak renklerin yanı sıra soft tonlardaki renkleri kombine ederek soft dekorlar yaratabilir gözde bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Özellikle dinlenme alanı olarak kullandığınız yatak odası, çocuk odası gibi ortamlarda soft renk uyumu ile son derece sakin ve dinlendirici etkiye sahip olabilirsiniz. Vintage veya avangard tarzını yansıtabilirsiniz.

Bordür Ve Kontur Renkler İle Tabularınızı Yıkın
Zeminde koyu renkler kullanmak istemiyorsanız açık renk zemin ile koyu ve zıt renkli kontur uygulayabilir, bordür (dolgu) renklerde ise kontur renginin bir iki ton açığını kullanabilirsiniz. Zemin koyu renklere sahipse, kontur olarak zıtlık yaratacak açık renkler, bordür için ise kontur renginin koyu tonlarını kullanabilirsiniz.

Evinizde oluşturacağınız renk uyumu ve dekorasyon için gerekli tüm ürünleri, Yataş Grup çatısı altında yer alan ve kalitesiyle herkesi büyüleyen mobilya markası Mopark’da bulabilirsiniz. Mopark’ın birbirinden güzel, son moda ürün çeşitleriyle ilgi çekici ve uyumlu dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

 

Mopark

Isparta’nın Yeni Mobilya Markası Mopark!

Isparta’da evinizi yenileyecek avantajlı indirimler! Evlerinizi şıklık ve rahatlıkla buluşturan mobilyalarda fırsatlar devam ediyor! Isparta’da mobilyada büyük değişim kampanya ve indirimlerle başladı.

Berjerler; Ergonomi Dostu Yataklar; Genç ve çocuk Odaları; Kanepeler; Koltuk Takımları; Köşe Takımları, Oturma Grupları · Yemek Odaları · Yatak Odaları · Yatak ve Baza ·çeşitleriyle Mopark’ta şoook kampanya!
Acele edin! Mopark kampanyalarından yararlanarak evinizi hem modern hem de konforlu hale getirmenin keyfini yaşayın!

Yenilenen yüzüyle ve yepyeni mobilya markası ile Isparta’da ” Mobilya’nın Kalbi” Mopark.

Adres: Eğirdir yolu 3. Km Isparta
Telefon: 0246 224 3204

Ucuz ve kaliteli mobilyanın adresi Mopark!

Kaynak: Isparta Haber Ajansı

Isparta’da Koltuk takımından yemek odasına, yatak odasından genç odasına, halıdan aydınlatmaya ve tamamlayıcı aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede ürünlerin yer aldığı Mopark’da, seri ürünler farklı renk kodları ile ayrıştırılır ve bir arada uyumlu bir bütünlük içinde sergilenir.

 

X