Hakkımızda

Biz Kimiz?

1992 Yılında Döşeme Atölyesi olarak başlayan mobilya sektöründeki çalışma hayatımız geçen 23 yıllık süreç içerisinde siz değerli halkımızın destekleri ile büyüyerek şu anda mevcut olan 11.000 m2’ lik mağazalarımızla Isparta’ya Showroom anlayışı kazandırdık.

25 Eylül 2011 tarihinde Eğirdir yolu üzerindeki Mağazamızı açarak Isparta’da mobilya sektörüne yeni bir vizyon kattık. Hızla gelişen ilimizde 7’den 70’e her yaş grubuna hitap ede ürün çeşitliliğimizi tamamen markalaştırarak MOPARK olarak yolumuza devam etmeye karar verdik.

  • Mopark olarak Farklı Çalışma Prensibi , Yeni Bakış Açıları ve tamame Müşteri Memnuniyeti üzerine odaklanarak tüm mağazalarımızda yeni bir anlayış oluşturduk.
    Bu anlayış farkıyla Mopark’da
  • İpek Mobilya
  •  Nill’s Mobilya
  •  AYM İnegöl Mobilya
  •  Divanev
  • Tarık Karaca
  • Muzaffer Premium

İsimleri altında birbirinden bağımsız 4 ayrı Mağaza ile 20 Ayrı Markayı bulabileceğiniz b Mobilya AVM’si anlayışını Isparta’da oluşturmak için tüm çabalarımız devam edecektir.

Mağazlarımızda Kütahya Porselen Ürünlerini, Taç ev Tekstilleri ve binbir rer seçeneğiyle Sanat, Bahariye ve Karmen halı çeşitleri ile Sehpadan Masaya, Yatakta Yorgana, Beşikten Genç odasına, Kaşıktan Tabağına, Yemek Odasından Mutfa Takımlarına yani kısacası A’dan Z’ye evinizin tüm ihtiyaçlarını rahatça gezerek bulabilirsiniz.

Bugüne kadarki Sektörel tecrübelerimizi halkımızın destekleri ile birleştirere Kuruluşumuzun 6. Yaş Gününü siz değerli halkımızla birlikte kutluyoruz. 01 – 30 Ekir tarihleri arasında Mopark Mağazalarımızdan yapacağınız tüm alışverişlerinizde sizleri Süper İndirimler bekliyor.

Bunun yanısıra Evlenmeyi düşünen yeni çiftlerimizide unutmadık. O mutlu günlerind özel anlarını ölümsüzleştirip bizimle paylaşmaları için var olan İpek Saray Düğün Salonların Avangarde Salonumuzu da ekleyerek Hizmet Kalite Çıtamızı yükselttik.
Ankara’nın, Adana’nın, Kayseri’nin, İnegöl’ün ve sayamadığımız bir çok ilin El ürünlerini ayağınıza getirdiğimiz Mopark Mağazlarını gezmeden Kampanyalarımızı görmeden evlenmeye yada evinizin mobilyalarını yenilemeye kare vermeyin….

Mopark Mobilya Isparta’da  kurulduğu günden beri özgün tasarımlarıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen etkin bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Koltuk takımlarından kanepeye, yemek odasından genç odasına, yatak odasından yatak çeşitlerine, bazalardan diğer ürünlere kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan Mopark Mobilya, Kurulduğu günden bu yana fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri uygun fiyat politikasıyla, hızlı ve zamanında hizmet anlayışıyla Isparta geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere ulaştırmaktadır.

Mopark Mobilya, ticari faaliyetleri dışında, sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedir. Yönetim Kurulu Başkanımız Aydın Mutlu Bey’in özel olarak ilgilendiği ve büyük önem verdiği projeler aralıksız ve daha da büyüyerek devam etmektedir.

12M

Sizin için mevcut ürünler

750

Aylık Müşteri

95

Ortak

125

Her hafta mevcut ürünler

7/24

Çevrimiçi destek

0

Güvenlik olayı

Muhteşem Ekibimizle Tanışın

David
DavidSenior Designer
Natalia
NataliaSEO Optimize
Dante
DanteDeveloper
Wiliam
WiliamTechnical Support
Harry
HarryDeveloper
Leo
LeoAccounter
X